Проф. Олег Йорданов: Разликата между Тръмп и Харис е рамките на 1%
Седем щати имат ключово значение за крайния резултат от президентските избори в Съединени американски щати. Сред тях е Северна Каролина, където проф. Олег Йорданов преподава математика и физика.
Настроенията и прогнозите са на кантар. Разликата е рамките на 1%. В Пенсилвания е съвсем 0:0. В Северна Каролина Тръмп води с към 1%. Всичко е в рамките на статистическата неточност, описа той пред БНР.
" Като че ли Тръмп води с малко ", уточни Йорданов, отказвайки да направи прогноза поради прекомерно околните резултати.
Според него първоначално е съумяла да получи инерция след номинацията си, която обаче е била изчерпана. Като минус той открои това, че Харис се е разграничила внезапно от политиката на Джо Байдън Джо Байдън (Джоузеф Робинът Байдън) е американски политик. Джо Байдън е роден на 20 ноември 1942 година в, изключително икономическата.
Тезата, че има дълбока страна, сякаш оказва помощ на Тръмп, означи преподавателят. Той обаче е на мнение, че дълбоката страна в действителност са професионалните институции, които не зависят от съответна партия и идеология.
Илон Мъск Ѝлон Рийв Мъск (на британски: Elon Reeve Musk, /ˈiːlɒn ˈmʌsk/) е канадско-американски инженер, откривател, е доста значим коз в акцията на Доналд Тръмп Доналд Тръмп - американски предприемач и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 година в нюйоркския, сподели още проф. Йорданов.
Запитан ще има ли разлика в гласуването на мъжете и дамите, той акцентира, че се очаква енергичен женски избор, който е вяра за.
Ако завоюва Тръмп, във връзка с войната в Украйна той е подготвен да подписа съглашение с Путин. В Близкия изток ще поддържа Нетаняху, каквото и да изиска, а по отношение на Китай е подготвен да вкара големи цени, което в дълготраен проект ще е пагубно за международната стопанска система. Харис няма да е толкоз търпелива по тематиката " Украйна ", а в Близкия изток ще търси съглашение, чака проф. Олег Йорданов.
Много е неверно нашата политика да се преценява с това, което става в Съединени американски щати, само че по този начин ще се получи. Да се употребява аргументът " Америка желае това и това ", е безусловно погрешно, разяснява той в предаването " Хоризонт до обед ".